X Симпозиум "Современная диагностическая и лечебная эндоскопия"

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

“ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЕНДОСКОПІСТІВ”

 

Х симпозіум

“Сучасна діагностична та лікувальна ендоскопія”

13–14 вересня 2018 р., Курорт Коблево, Миколаївська область

 

Перший анонс

 

Вельмишановні колеги!

Маємо честь запросити Вас взяти участь у Х симпозіумі “Сучасна діагностична та лікувальна ендоскопія”, який відбудеться на курорті Коблево, Миколаївської області. Ми будемо раді вітати Вас!

З найкращими побажаннями, оргкомітет.

 

НАУКОВА ПРОГРАМА СИМПОЗІУМУ

Актуальні питання діагностичної та лікувальної ендоскопії.

Малоінвазивні методи в хірургії.

Ускладнення в ендоскопії.

Ендоскопічна термінологія.

Цікаві випадки з практики


 

Тези будуть опубліковані у матеріалах симпозіуму. При підготовці матеріалів просимо дотримуватись вимог Українського журналу малоінвазивної та ендоскопічної хірургії. Редколегія залишає за собою право виправляти термінологічні та стилістичні помилки, усувати зайві ілюстрації, скорочувати текст, не змінюючи при цьому їхнього істотного змісту. Тези, що не відповідають умовам та усім вимогам інструкції для авторів, не розглядаються та не повертаються, автори не повідомляються. Тези за переліченими вимогами, заповняються у відповідному вікні (форма для заповнення тез). Пріоритет в друкуванні статей буде надаватися тім які будуть доповідатися.

Тези будуть прийматися до 18.05.2018 р.В період проведення конференції буде проводитись виставка медичного інструментарію та обладнання, сучасних лікарських засобів. Фірмам, зацікавленим взяти участь у симпозіумі та виставці звертатись до оргкомітету.

Адреса оргкомітету: 02660, м. Київ, вул. Братиславська 3, Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги.

Контактні телефони по загальним питанням: Нікішаєв Володимир Іванович (044)544-66-46, Головін Сергій Георгійович (044)518-27-16.

Другий анонс вийде пізніше на нашому web сайті: www.endoscopy.com.ua

 

Форма для заповнення тез.


 

У вас установлена устаревшая версия браузера

Браузер который вы используете не пригоден для просмотра данного сайта. Пожалуйста установите последнюю версию браузера: